avalon

Наведення мовних мостів

З урахуванням ваших потреб

Наші Найкращі Послуги

Переклад

Переклад зарекомендував себе, як постійна, універсальна й необхідна діяльність у сучасному світі. За визначенням, переклад являє собою процес зміни тексту, створеного однією мовою на іншу. Це обов’язково містить вміле тлумачення, тому що це не може бути зроблено просто дослівно, не змінюючи весь зміст оригінального тексту.
Професійні стандарти перекладу AVALON означають не тільки переклад слів, а й ідеї.

Написання

Написання – метод представлення розмовної мови у візуальній або тактильній формі, інструмент для читання мови. У рамках лінгвістичної системи, у написанні використовуються набори символів і, загалом, ті ж структури, як у мові, наприклад, лексика, граматика й семантика, а також система ознак для таких речей, як пунктуація й цифри. Результат написання називається текст, і ми працюємо у всіх категоріях професійного письма.
AVALON може писати добре продумані тексти для поліпшення вашого спілкування в усіх сферах життя.

Редагування

Редагування в нашій щоденній практиці є процес внесення змін і пропозицій щодо змісту документа. Це містить в собі поліпшення точності мови, потоку, організації та структури, ущільнення й читабельність загального тексту. Це також містить перевірку граматичних і орфографічних помилок, таких, як коректура, і просте редагування, щоб краще вивчити презентацію інформації та ідей. Ми виявили, що завжди є місце для поліпшення, і AVALON Редагування перетворює гарний текст у відмінний текст. Отже, документ повинен редагуватися принаймні один раз, перш ніж вичитувати його.

Коректура

Коректура фокусується на виправленні поверхневих помилок у написанні, граматиці, синтаксисі, пунктуації та форматуванні. Це важлива частина процесу написання, у якій коректор, який за умовчанням повинен бути незмінно точним, виявляє помилки «очима орла». Будь-яка добра буква завжди містить зміни та перегляд, а коректура – це останній крок перед публікацією. Однак, останнє не означає, що це найменш важливе: незалежна професійна коректура AVALON зрештою гарантує, що документ абсолютно безпомилковий і, наскільки це можливо.

Сьогодні день, який ніколи не повториться.
Зробіть його чудовим!  

Якщо ми можемо чимось допомогти проєкту
Ви можете розраховувати на нас. 

З доброзичливою рекомендацією,
Команда AVALON

Доведена перевага

Перевищення стандартів

У нашому розумінні та філософії, досконалість – це поступовий результат завжди прагнути зробити краще.
Посередництво є цілком неприйнятним, і навіть «досить добре» недостатньо. Попри того, що досконалості неможливо досягти по-людськи, послідовно переслідуючи одне й те ж, ми можемо принаймні досягти досконалості та принести це у ваш проєкт.
Саме ця місія AVALON – це те, що утримує наші колеса, що обертаються, і наш годинник працює. Це визначає, що наші клієнти отримують не менше, ніж найкраще за якістю, сервісом та вартістю.
Перевірте це, і дозвольте здивувати вас!

На пульсі провідної світової ділової столиці

Бізнес ніколи не спить, як і AVALON

Незалежно від вашого часу
Скрізь, де ви перебуваєте
Скрізь, куди б ви не пішли
Ми тут, щоб допомогти вам

По всьому світу і цілодобово

На нашому каналі YouTube ви можете знайти короткі відео про «наші» міста.

Висококваліфікований рерайтинг й перекладацькі послуги з увагою до найдрібніших деталей, вдосконалені за допомогою експертного редагування та остаточної коректури для прямої публікації з повним спокоєм. Команда Avalon стала найнадійнішим та найціннішим партнером нашого бізнесу за всі ці роки. Дуже рекомендую.

Medizin Heute

www.medizin-heute.net

Отримати Ціну

Select FileUpload File

AVALON Linguistic: завтрашні послуги сьогодні