avalon

Вітаємо та ласкаво просимо до AVALON Linguistic. Ми дуже раді вас бачити. Світ інтегрованих професійних мовних послуг чекає на вас, оскільки ми порушуємо застарілі шляхи мовної індустрії.

Запитайте нас про що завгодно. Ми тут, щоб підтримати вас і зробити ваш проект успішним – працюємо для наших клієнтів по всьому світу цілодобово. Чим ми можемо вам допомогти сьогодні?

Проведіть продуктивний та корисний час на нашій платформі,
і всього найкращого,

Доведена компетентність

Професійні мовні послуги онлайн ... в один клік

AVALON Linguistic є інноваційним провідним постачальником послуг в області лінгвістичної підтримки, спираючись на першокласних фахівців і передові технології.
Ми пишемо – перекладаємо – редагуємо – коригуємо – форматуємо, працюємо виключно з нашими власними висококваліфікованими фахівцями й партнерами. Надаємо індивідуальні та ефективні проєктні рішення з відмінною сертифікованою якістю й неперевершеним співвідношенням ціни і якості.
Насправді, поряд із теплим прийняттям, нашим відданим служінням, пристрасної відданості й доброзичливими порадами, це неоцінене задоволення. Тому не дивно, що ми є компанією, яку так багато клієнтів рекомендують друзям.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Широкий діапазон лінгвістичних послуг для всіх ваших потреб

AVALON Linguistic, частина Групи AVALON, надає високоякісні професійні лінгвістичні послуги з різноманітними й енергійними командами, які об’єднують понад 90-річний досвід роботи галузі. Ми швидко розвивалися і продовжуємо домагатися успіху, як динамічна й оперативна організація. Наш список задоволених клієнтів постійно зростає – від приватних осіб, малих і середніх підприємств до мільярдних – доларових корпорацій і транснаціональних корпорацій.
Вони вважають, що мовна підтримка AVALON – це найкраще універсальне рішення для їхніх потреб.

AVALON Linguistic – це найвищі європейські стандарти якості. Ми заслужили своє ім’я, ставши для наших клієнтів ефективним, цілеспрямованим і надійним професійним партнером із воістину глобальним охопленням. Ґрунтуючись на силі, досвіді та відданості справі наших співробітників, ми є потужною силою в цьому секторі, що володіє мовними знаннями, необхідними для вашого успіху практично у всіх куточках світу. Нам дійсно подобається те, що ми робимо, і тому, ймовірно, саме тому ми, здається, добре справляємося з цим завданням.
AVALON: мистецтво слів, що об’єднує світи.

Доведений досвід

Письменники, перекладачі та редактори-носії мови

Для виконання наших зобов’язань щодо видатних результатів і послуг кожен проєкт доручається висококваліфікованим лінгвістам або структурованим командам, які є майстрами у своїй області та працюють із нами, де наші мови виникли й використовуються в найчистішій формі, тобто в Європі. Беручи участь у численних успішних проєктах протягом багатьох років, вони набули цінний досвід. Кожен новий день вони продовжують вчитися й розвиватися, успішно справляючись із новими завданнями. Цей постійно зростальний досвід є одним з основних джерел наших знань, і ніщо не може замінити його.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Перетворення
в світі професійного
Перекладу та Написання

Зацікавлені, але не маєте багато часу?

Отримати безкоштовну миттєву ціну
Доведена ефективність

Різниця між Звичайним та Незвичайним

Очевидна відмінність між звичайним і екстраординарним полягає в тому, що маленький «екстра» означає те ж саме, що й «на додаток». Люди, які творять великі справи, не обов’язково повинні бути героїчно великими людьми. Просто вони готові й здатні піти на кілька кроків далі, ніж інші. У AVALON ми робимо це, щоб дійсно змінити нашу повсякденну роботу на краще.
Ця різниця може бути не монументальним і не потрапляти в заголовки газет, проте ми знаємо, що наші зусилля можуть мати далекосяжні наслідки. Це допомагає нам досягати видатних результатів для наших клієнтів, що, також, робить нас більш успішними в бізнесі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Oхоплення в Європі | експерти з рідної мови: англійська, німецька, французька, іспанська, iталійська, українська

Англійська 70 M
Німецька 97 M
Французька 81 M
Іспанська 47 M

Ми постійно інвестуємо в наш подальший розвиток, персонал, технологічні
інновації та інфраструктуру в Європі, щоб задовольнити зростальний попит
на комплексні професійні лінгвістичні послуги.

Перевірена система

Як це працює

.

Типові питання

Як я можу отримати цінову пропозицію за моїм проектом?

Просто заповніть форму запиту на нашій сторінці «Ціноутворення послуг», на сторінці «Отримати безкоштовну консультацію», або ви можете використовувати будь-які з форм на наших різних сторінках цього сайту. Ми повернемося до вас швидко.

Як надіслати документи для мого проекту?

З усіма доступними формами запиту на цьому сайті ви можете безпосередньо й безпечно завантажувати файли й документи. Крім того, ви можете надіслати їх, як вкладення електронної пошти.

Як замовити проектні роботи та доручити вам?

Якщо у вас вже є пропозиція від нас, ви можете підтвердити це на сторінці «Підтвердити пропозицію» і «Оплатити». В іншому випадку ви можете спочатку запитати розцінки або, якщо ви все ще впевнені в усьому, скористайтеся однією з форм на цьому сайті або надішліть нам електронного листа, щоб відразу проінструктувати нас.

Як і коли я отримаю вашу роботу?

Після того, як наша робота з вашого проєкту в погоджені терміни завершена і пройшла остаточний контроль якості тут, менеджер проєкту підпише. Ми тоді миттєво повідомимо вас електронною поштою з усіма файлами, що додаються.

Запитати пропозицію і схвалити її  
Після нашої попередньої розмови, безкоштовної консультації або вашого прямого запиту, ми надамо вам розцінки.
Цю пропозицію ви повинні перевірити й відправити нам назад із вашим схваленням і включити сплату відповідної суми депозиту, якщо бажаєте продовжити.

Ваш проєкт щойно розпочався …
Після отримання вашого схвалення й оплати, ваш проєкт офіційно починається. Потім ми негайно підтвердимо це разом із передбачуваною тривалістю й узгодженим крайнім терміном, зв’яжемося з Вами з будь-яких питань і повідомимо про хід роботи на постійній основі.

Проєкт готовий у папці «Вхідні»
Закінчивши роботу над вашим проєктом і після остаточного контролю якості, менеджер проєкту підпише його. Потім ми негайно повідомимо вас електронною поштою з усіма прикріпленими файлами, щоб ви могли забрати їх і використовувати з упевненістю.

Першокласний переклад моєї науково-популярної книги для публікації на міжнародному рівні з повагою до мого стилю письма та yсіх його нюансів. Завдяки кваліфікованій коректурі та форматуванню остаточне редагування
та подальша публікація були цілком простими. Насправді рекомендується
навіть для найскладніших проектів.

Проф. Доктор-інж. Uwe Winkelhake

Німеччина

Отримайте безкоштовну консультацію

Select FileUpload File