avalon
Хочете попрощатися з проблемами, пов’язаними з вашим проєктом написання/переклад/редагування?
Тепер ви можете!
Наша професійна допомога доступна тільки в один клік, де б ви не перебували й у будь-який час.

Якщо ви хочете отримати кращу якість роботи й обслуговування, ви прийшли в потрібне місце. Ви можете розслабитися в той час, як наші фахівці з лінгвістики піклуватимуться про ваш проєкт і виконають роботу краще і швидше, ніж ви можете собі уявити.

                                                              

Написання. Переклад. Редагування. Коректура.
Гарантована найвища якість, обслуговування та вартість.

 

Мова та AVALON: дуже інтенсивна й особлива справа

Мова за визначенням є системним методом спілкування людини, або розмовного або письмового, використовуючи слова в структурованому і звичайному способі (Оксфордські словники). Кожна людська мова являє собою комплекс знань і здібностей, що дозволяє носіям мови спілкуватися один з одним, і вона містить численні когнітивні процеси для напрацювання й розуміння мови.

Як люди, ми припускаємо, що ми маємо певні цілі, і ми використовуємо мову як своєрідний абстрактний інструмент для досягнення цих цілей. Наша поведінка й мова поєднуються в такий спосіб, що характер нашого досвіду продиктовано характеристиками нашої мови. Саме, у тому, як ми взаємодіємо й реагуємо на світ і один на одного на прямому й інтуїтивно зрозумілому рівні, повністю залежить виключно від значення, використання, структури й граматики мови, якою ми думаємо і спілкуємось.
Іншими словами, це означає практичну діяльність, і наша мова, суто, це наш світ. Ось чому ніколи не може бути такої речі, як «об’єктивне» значення, тому що воно не може бути абстраговане від цього контексту.

Мови відрізняються одна від одної своїми фонетикою, граматикою, лексикою та шаблонами дискурсу. Усі мови є дуже складними об’єктами. Вони розрізняються за кількістю голосних і приголосних звуків. Європейські мови, як правило, мають запаси в середньому діапазоні, з приблизно від 25 таких звуків (наприклад, іспанська) понад 60 (наприклад, ірландська). Алфавіти зображують ці звуки з різним ступенем точності: деякі алфавіти (наприклад, Валлійська) є дуже регулярними в тому, як вони символізують звуки; Інші (наприклад, англійська) є дуже не регулярними. У граматиці кожна мова складається з декількох тисяч пунктів формування слів і побудови речень.
Кожна мова має величезний словниковий запас для задоволення потреб своїх користувачів. У випадку європейських мов, де науково-технічний словниковий запас дуже великий, це досягає декількох сотень тисяч слів і фраз. Окремі носії мов знають та використовують лише частину словникового запасу. Слова, які освічені люди використовують та їх активна лексика може досягати понад 50 000 слів, у той час, як слова, які вони знають, але не використовують, їх пасивний словниковий запас дещо більше. У повсякденній розмові, люди часто використовують лише невелику кількість слів, однак із великою частотою.

Лінгвістична індустрія – це галузь діяльності, присвячена сприянню багатомовної комунікації в усній та письмовій формі.
Глобалізація та зростання інтернету сприяли світовому ринку професійних послуг перекладу та сприяли так званій мовній локалізації.

Ми тут для того, щоб професійно допомогти вам у написанні й перекладі того, що ви повинні сказати й ефективно передати ваше повідомлення аудиторії. Процес редагування та коректури покращує та забезпечує найвищу точність та якість текстів, тож ви можете з повною впевненістю витягнути їх далеко за мету, щоб досягти своїх намірів та успіху.

Найбільшою перешкодою на шляху до міжнародного взаєморозуміння є бар’єр мови”  (Крістофер Доусон)

З нашою підтримкою рідної мови німецькою, англійською, французькою, іспанською, російською та українською (див. наступний Абзац «наші мови») ви можете подолати цей бар’єр, оскільки ми здійснюємо покриття найважливішими мовами, що використовуються у світі, незалежно від вашого контексту або мети. Ми надаємо силу мови й ефективну багато мовну комунікацію.

Мова є центральною особливістю бути людиною. На нашій планеті проживає понад 7 мільярдів людей, які говорять на 6000–7000 різними мовами. Кількома мовами говорять сотні мільйонів носіїв, таких, як англійська та китайська. Мова й культура, тобто цінності й норми, які визначають суспільство, тісно взаємопов’язані й важливі для процесу сприйняття, у процесі якого визначається, чи має значення якась «істина», а також здатність передавати її через різні точки зору.

Зображення може коштувати тисячі слів, як вони говорять, проте, в основному, необхідні слова, які, безумовно, говорять більше, ніж картинки. У цьому ви можете впевнено покладатися на нас, тому що всі проєктні роботи робляться з використанням власного досвіду нашої власної лінгвістичної команди. Ми віримо, що кожен письменник і перекладач повинен не тільки володіти глибокими знаннями відповідних мов, та ще й мати широке загальне знання й розуміння предмета. Тому всі члени команди є носіями відповідних мов і додають до своєї роботи солідну освіту і відповідний досвід.

Ми думаємо мовою. Якість наших думок і ідей може бути тільки такою ж гарною, як наша мова”  (Георг Карлін)

Нехай AVALON знайде правильні слова для вас!

 

 

Наші основні мови

 

Батьківщина наших мов

Найбільш вивченою є індоєвропейська сім’я мов, що походить із групи близькоспоріднених діалектів, носії яких у третьому тис. до н.е. почали поширюватися в Передній Азії на південь Північного Причорномор’я і Прикаспійської області.
Усі наші мови з німецький, романський і слов’янський групи, які AVALON обслуговує сьогодні, належать до цієї найбільшої індоєвропейської мовної сім’ї.

Конкретні відмінності країни

Усіма нашими мовами розмовляють по-різному в багатьох країнах. Подумайте про відмінності у використанні певних слів, орфографії, використання наголосів і граматичних висловів, наприклад, між Англійською у Великобританії, Англійською в США та Англійською в Австралії.
За допомогою методів глобалізації та локалізації наші лінгвісти мають враховувати культурні розбіжності та регіональні сподівання на те, що ваші тексти будуть точними й доцільними для ефективного використання в цільовій країні.

 

Швидка інформація про мови:

 

  Факти про англійську мову

Англійська мова це мова західнонімецького походження і вперше була розповсюджена в середньовічній Англії в 14-му столітті. Понад 360 мільйонів людей тепер розмовляють англійською, як рідною мовою, що робить її третьою найбільш розмовною рідною мовою у світі після мандарино-китайської та іспанської. Понад 600 мільйонів людей уже розмовляють англійською, як другою мовою, і це найпоширенішою другою мовою, якої вони навчаються. Експерти оцінюють, що 2 більйони людей вивчатимуть мову до 2020 року. Майже кожна п’ята людина на землі розмовляє англійською або як першою або як другою мовою.

Англійська мова є офіційною мовою в 67 країнах і 27 не суверенних країн, таких, як Гонконг, Організація Об’єднаних Націй, Європейський Союз, і багато інших світових і регіональних міжнародних організацій.

Англійська стала найважливішою мовою міжнародного та ділового спілкування, політики та дипломатії. Крім того, світ інтернету, насамперед побудований і здійснюється англійською мовою, з 80 % інформації у світі в комп’ютерах, що зберігаються англійською мовою, і це найбільш широко використовувана мова в інтернеті. Вона також є домінантною мовою науки: половина наукових публікацій і журналів видаються англійською мовою. З 2001, англійська мова є офіційною мовою всіх міжнародних повітряних подорожей, незалежно від національності пілотів.

Англійська має найбагатший і найширший словниковий запас з усіх мов. Оксфордський словник англійської мови нараховує понад 500 000 слів, і він продовжує зростати на цілих 4000 слів, які офіційно додаються до словників щороку.

Англійська мова описується як перша глобальна «лінгва-франка» (термін, який означає «міст мови», використовується, щоб зробити зв’язок можливим між людьми, які не мають спільної рідної мови або діалекту).

Його історія й розвиток, а також простота й малопомітність – усе це становить чудову структуру, яка пояснює величезну поширеність англійської мови у всьому світі і його всесвітньої спадщини.

Сучасна Англійська мова вважається першою «світовою мовою».

dublin@avalon-linguistic.com

 

  Факти про німецьку мову  

Німецька мова належить до західнонімецької групи індоєвропейської мовної сім’ї, як англійська та нідерландська. Записана історія германських мов починається з першого контакту носіїв із римлянами, в 1 столітті до нашої ери. Стара німецька «Hochdeutsch» датується 8 століттям.

Сьогодні німецькою розмовляють понад 100 мільйонів людей у всьому світі як першою мовою, що робить її глобальною 11 найбільш розмовною мовою. У Європі німецька мова є найбільш поширеною рідною мовою, якою розмовляють 16 % населення Європи. Німецька мова має великий попит за кордоном, оскільки вона є третьою за поширеністю мовою у світі після англійської та французької; вважається, що від 16 до 18 мільйонів людей вивчають німецьку мову.

Німецька мова є офіційною в Німеччині, і не офіційною мовою Австрії, Швейцарії, Люксембурзі й Ліхтенштейні, а також у частині Італії та Бельгії. Мова є ключовим у Європейському Союзі, з його найбільшою економікою у світі, а також найбільшим у світі й найбільш успішним торговим блоком.

Німецька мова є однією з п’яти найбільш використовуваних мов в інтернеті. Вона також є другою найбільш часто використовуваною науковою мовою. Німецька мова має довгу історію як гідної уваги мовою культури, філософії та теології в Європі та за кордоном, часто згадується як мова письменників і мислителів. Біблія Гутенберга була першою книгою, надрукованою рухомим шрифтом в 1454, яка породила епоху промислового друку.

Німецька мова дуже описова, вважається важкою для вивчення з її довгими й звивистими словами, і в той час як граматика цілком логічна, є багато винятків із правил.
Після англійської, німецька мова є другою найважливішою мовою в усьому світі для бізнесу, туризму та дипломатії.

duesseldorf@avalon-linguistic.com

 

  Факти про французьку мову

Французька мова – це романська мова, походженням з вульгарної Латини Римської імперії.

Зараз понад 220 мільйонів людей спілкуються французькою мовою у всьому світу, у тому числі 80 мільйонів є носіями мови.
Французька є однією з дуже небагатьох мов, якою розмовляють у всьому світу, посідає шосту найбільш широко розмовну мову після мандарино-китайської (понад мільярд осіб спілкування нею), англійської, хінді, іспанської та арабської мов. Французька є єдиною мовою, разом з англійською мовою, яка викладається в кожній країні світу, зі 100 мільйонами студентів і 2 мільйонами вчителів. Останньою проєкцією є те, що число франкомовних, як очікується, досягне 750 мільйонів до 2050 року, в основному в Африці, і дослідження припускають, що до того часу французька може стати найбільш розмовною мовою у світі, випередивши англійську й навіть мандаринський.

Протягом XVII століття, французька стала мовним мостом Європи й поширювалася у всьому світу, у міру того, як Франція розширила свою колоніальну імперію, впливаючи у зв’язку з цим на багато інших європейських мов. До 19-го століття французька була першорядною як Міжнародна мова, хоча у 20 столітті її затьмарила англійська мова. Понад 45 % сучасних англійських слів мають французьке походження.
Французька є однією з найвеличніших і впливових мов у світі, до якої конкурують відповідно як мови міжнародного бізнесу, суспільства й у дипломатичному світі лише англійська та німецька.
Й останнє, але не менш важливе, як для лінгвістичної естетики, французька вважається найкрасивішою розмовною мовою світу, «чистим шовком на язиці й у вусі».

paris@avalon-linguistic.com

 

  Факти про італійську мову

Італійська також є романською мовою індоєвропейської мовної сім’ї, яка розвинулась із вульгарної латини Римської імперії. Вона залишатиметься літературною мовою до 1861 року, коли Італія нарешті стала єдиною країною та зробила італійську мову офіційною

Італійська мова, якою розмовляють приблизно 85 мільйонів людей, є офіційною мовою в Італії, Сан-Марино, Швейцарії та є основною мовою Ватикану.

Італійська мова є основною мовою в Європі, однією з офіційних мов Організації з безпеки та співробітництва в Європі, однією з робочих мов Ради Європи. Маючи близько 69 мільйонів носіїв, вона є однією з найпоширеніших рідних мов у Європейському Союзі.
Сьогодні італійська мова також є четвертою за кількістю вивчених мов у світі, і на даний момент італійську мову вивчають понад 2 мільйони людей по всьому світу.

Особливість італійської мови полягає в її музичності, мелодійності та ніжності.
Італійська мова вважається офіційною «мовою кохання», претендуючи на звання мови з найсексуальнішим акцентом. Мелодійність мови, а точніше, кількість слів, що закінчуються на голосну, і відсутність груп приголосних, можна вважати відповідальними за її чуттєвість.
Загалом, у всьому світі італійська відома як одна з найулюбленіших мов.

milan@avalon-linguistic.com

 

  Факти про іспанську мову

Іспанська або кастильська мова це західнороманська мова, яка виникла в регіоні Кастилія в Іспанії та є Латинського походження. Ранні іспанські тексти були написані понад 1000 років тому, у 964 році.

Сьогодні Іспанська є рідною мовою понад 400 мільйонів людей, що робить її другою найбільш розмовною рідною мовою у світі після мандарино-китайської.
Іспанська користується статусом офіційної мови у 21 країнах: у всій Європі, в Африці, у Центральній, Південній та Північній Америці.

Використання іспанської в інтернеті виріс на цілих 800 % в останні роки, а це означає, що це третя найпопулярніша мова в інтернеті, не далеко позаду Мандаринської та англійської.
За оцінками 18 мільйонів студентів у цей час вивчають іспанську мову як іноземну. Прогнози свідчать про те, що лише через кілька поколінь, 10 % населення світу будуть розуміти іспанську мову.

Іспанська є дуже важливою глобальною мовою, яка, безумовно, на підйомі. Вона також є гарною, поетичною і виразною мовою із широким глобальним впливом на бізнес і культуру.

barcelona@avalon-linguistic.com

 

  Факти про українську мову

Українська мова належить до східнослов’янської підгрупи слов’янських мов. Українська мова є однією з найпоширеніших у світі, займаючи 26-е місце за кількістю мовців. Вона також є другою за поширеністю серед слов’янських мов, поступаючись тільки російській мові.

Українська мова є рідною приблизно для 37 мільйонів людей, крім того, це друга мова ще для 15 мільйонів людей. Є державною мовою України та першою з двох основних мов українців. Є величезна суперечка щодо мови, якою розмовляють в Україні. Приблизно половина населення говорить російською мовою, а інша половина – українською. Це результат комуністичного впливу за часів Радянського Союзу й довгих років української дискримінації. Сьогодні особлива популярність української мови не тільки в західній частині країни, а й у всій Україні. Експерти-лінгвісти прогнозують зростання використання української мови.

Письмова українська використовує кирилицю. Граматика має дуже багату структуру, і її словниковий запас має схожість із такими мовами, як білоруська (з якою вона найближче), польська, словацька й чеська мови, а також російська, від якої відрізняється 38 % українського словника.

Українська мова брала участь у лінгвістичних конкурсах офіційно визнана другою найбільш мелодійною мовою світу, після італійської й третьої з найкрасивіших (після французької й перської) за такими критеріями, як лексика, фонетика, фразеологія та структура речень.

odessa@avalon-linguistic.com

 

Живі мови й культури є динамічними й постійно еволюціонують. Люди впливають один на одного в тому, як вони говорять і пишуть. Нові засоби масової інформації, такі, як інтернет, надають мовам нові можливості для зростання. Мови завжди в контакті одна з однією, і впливають одна на одну в багатьох стосунках, особливо «запозиченням» слів. Англійська мова, наприклад, запозичила протягом століть понад із 350 мов, і в теперішній час європейські мови отримують багато слів з англійської мови.

Межі моєї мови означають межі мого світу  (Людвіг Віттенштейн)

Мова, якою ми думаємо і спілкуємося насправді наш світ. Чим більш ефективно ми використовуємо мову, і більш багатомовно ми можемо скористатися, тим менш обмежений наш світ буде, і тим ширше наш горизонт. AVALON – ваш шлях до міжнародного успіху.

Послуги й мови, які ми пропонуємо – те, що ми насправді надаємо. Ви ніколи не побачите ніяких безглуздих тверджень про те, як ми можемо надавати послуги будь-якою мовою планети – їх тисячі й тисячі, і скільки тисяч людей працюють для нас.

Ми надаємо всебічні послуги ПерекладНаписанняРедагуванняКоректування шістьма основними мовами світу з нашими власними групами експертів-лінгвістів і мережі професійних соратників, не більш, і не менше того.

Це відрізняє нас від багатьох інших, й оскільки це все, що ми робимо, ви можете бути впевнені, що ми робимо це правильно. Це те, що ми добре знаємо, і що призвело нас до одних із наших дивних моментів у бізнесі, якими ми пишаємося.

 

    “Лінгвістична підтримка все в одному”