avalon

Концепція якості та обслуговування AVALON

 

Для нас AVALON означає характер. Наші клієнти стають перед усіма іншими, і ми, як надійний постачальник лінгвістичних послуг, щодня працюємо надто важко, щоби задовольнити та перевершити очікування наших клієнтів, надаючи найкращу послугу в цій галузі.
Наші команди англійських, німецьких, французьких, іспанських, українських і російськомовних перекладачів майстерно обслуговують вас у наших чотирьох основних категоріях операцій: письмовий переклад, написання, редагування та коректури.
Вони наполегливо працюють над тим, щоб передати кожен нюанс значення кожного слова і забезпечити професійну турботу за найвищими стандартами, і ви отримаєте чесну послугу від чесної компанії.
Даємо вам наше слово.

 

 

 

Якість близька до серця кожного з нас і лежить в основі всього, що ми робимо в нашій повсякденній діяльності. Це кінцева мета й керівництво до дії на кожному етапі. Чому? Тому що якість – це те, що має значення й що має вирішальне значення в сучасному конкурентному світі. Це змушує нас відхилятися від середнього.

Оскільки ми з самого початку були впевнені в тому, що ми будемо дуже серйозно ставитись до того, щоб наші послуги постійно відповідали очікуванням клієнтів, і постійно вдосконалювати власні процеси, щоб стати кращими, виділитися, отримати конкурентну перевагу та розвиватися, нам довелося поглянути на ISO 9001, найвідоміший у світі стандарт Системи Управління Якістю.
ISO 9001:2015 є поточною версією, і вона стала для нас не просто системою управління якістю, але навіть цілісним операційним інструментом для управління нашими показниками.
Впровадження семи принципів управління якістю, на яких базується стандарт, та забезпечення постійного дотримання їх вимог було і є насправді великою підмогою для вдосконалення нашого розвитку, доповнення нашої бізнес-стратегії та вдосконалення наших бізнес-процесів. Це допомагає досягти найвищого рівня задоволеності клієнтів незмінною якістю. Крім того, це додає значну цінність нашому бізнесу та способу обслуговування наших клієнтів.

Наш підхід полягає в тому, щоби зрозуміти ваш бізнес і галузь, у якій ви конкуруєте, вашу ситуацію і ваші особисті амбіції. Наші ідеали управління якістю формуються як внесок наших клієнтів, так і наш стратегічний план. Згідно з цим, наша мета полягає в тому, щоб не стати якомога більшою компанією або запропонувати «все», а просто бути одними з найкращих у нашій галузі спеціалізації. «Досить великий, щоби знати, у той час як досить малий, щоби доглядати», так би мовити. Наш успіх на сьогодні вказує, що ми повинні робити щось правильне. Тому ми продовжуватимемо робити те, що ми робимо з максимальною компетенцією та відданістю, готуючи змістовні, точні та лінгвістично чудові тексти/документи з найбільшою ретельністю та досвідом.

 

Наша політика якості безпомилкова:
Практика щоденного удосконалення,
У виконанні всіх у нашій команді

 

Наші зобов’язання з якості сприяють постійному вдосконаленню процесів, операцій, технологій та стратегій. Розглядаючи якість як мандрівку вимірюваними кроками, нам потрібно систематично вимірювати наші вдосконалення.
Саме тому ми оцінюємо наш прогрес у досягненні досконалості мовних послуг, використовуючи інформацію та відгуки наших клієнтів, до яких ми регулярно прагнемо, а також за допомогою моніторингу та сертифікації наших процесів. Крім того, наші процедури внутрішнього контролю якості розроблені таким чином, щоби ми могли відстежувати кожен крок, який здійснюється нашою внутрішньою проєктною командою, окремими лінгвістами та інженерами з локалізації в кожному місці, від первісного подання проєкту до завершеного виконання роботи.

 

 

100 % Гарантія Задоволення

Ми абсолютно впевнені, що ми забезпечуємо найвищу якість роботи та обслуговування в будь-який час, без порушень. Тому ми можемо бути впевненими, що ви будете задоволені нашими послугами. У малоймовірному випадку, якщо ви коли-небудь не будете задоволені, обіцянку AVALON буде виконано в кожному проєкті.
У вас є наші остаточні Гарантії Задоволеності зобов’язанням.
Наша гарантія проста й точна, як ми говоримо. Немає прихованих дрібних шрифтів, немає фокусів.

Для запитів за цією гарантією,
просто зв’яжіться з нами протягом 30 днів після завершення проєкту й дайте нам знати, у чому саме ваша проблема.
Ми розглянемо його і відповімо протягом 24 годин із пропонованим рішенням.
Тоді ми будемо підтримувати відкритий діалог, продовжуючи працювати з вами, щоби розв’язувати ваші проблеми.
Тільки тоді, коли ви будете повністю задоволені результатом ми зупинимося.

                                                                                                                                                                                                                                                     

 

Це те, що ми називаємо «якість без ризику». Ваші відгуки хороші, будь-які погані й чесні просто роблять нас краще.

Незалежно від вашого завдання на даний момент із вашим проєктом, ви можете залишити його для нас, і ми вирішимо це для вас від А до Я. Отже, ми обидва зможемо зосередитися на тому, що в нас виявляється найкраще.

Найвища якість із безкоштовним сертифікатом точності плюс 100 % гарантія задоволення для повного спокою розуму.

 

 

                                                                                              “Якість – це найкраща політика”