avalon

Корпоративні рішення

Більшість із нас у компанії AVALON походять із великих підприємств, і ми добре розуміємо корпоративний бізнес із його специфічними вимогами. Працюйте з людьми, які розуміють ваш бізнес, вашу галузь, ваш корпоратив. Наша мовна компетентність може стати перевагою перед вашими конкурентами, адже правильним словом у потрібний час та правильною мовою ви одягнені до успіху та готові до світу. Наші команди фахівців перетворюють мову на комерційний актив.
Потреба в поліглотній комунікації продовжує зростати разом із темпами міжнародного бізнесу та глобалізації.

Швидке просування цифрової економіки вимагає все швидших, кращих та ефективніших мовних послуг для досягнення успіху на міжнародних ринках та ділових відносинах.
Гіпер пов’язаний «завжди сучасний» світ, у якому ми живемо сьогодні, фактично змінив потреби клієнта у швидких професійних мовних послугах. Час повороту часто вже не вимірюється днями та тижнями, тепер це може бути справою годин, якщо не лише хвилин.

У компанії AVALON ми визнали це й розробили правильну відповідь, використовуючи наші онлайн-рішення для мобільних пристроїв, що працюють на мобільних пристроях, для надання професійних мовних послуг у масштабі.

Завдяки безперервному зв’язку бізнесу та приватних осіб із нашими лінгвістами через наш корпоративний портал та систему підтримки, ми можемо інтегруватися у ваші процеси.Отже, ми можемо допомогти розбити мовні бар’єри та полегшити ефективне багатомовне спілкування між вами та вашими клієнтами, з іншими підприємствами та контактами, і повсюдно серед людей, у різних країнах та, навіть, континентах. Наші лінгвісти можуть у своїй роботі розраховувати на власні системи мовних технологій із провідними в галузі інструментами та платформами для надання допомоги. Це дає їм змогу надавати найвищі спритні мовні послуги саме тоді, коли й де потрібні наші клієнти, на місці, на всіх платформах та на вимогу.
Ми хочемо стати вашими воротами до міжнародного спілкування та успіху.
Отримайте знання, поради, підтримку. Отримайте особисту послугу з експертним менеджером корпоративного проєкту та керівництвом протягом усього життєвого циклу проєкту та співпраці з нами.Це означає лише одну центральну контактну точку для Вашої корпорації у всіх Ваших стосунках із нами.

Крім того, для того, щоби спростити процес для будь-яких повторюваних проєктів, ми створимо ваш клієнтський профіль у нашій системі, призначимо для вас спеціальну команду мовознавців та створимо вашу пам’ять перекладу та словник. Це забезпечує послідовність формулювань та роботи над вашими проєктами та дозволяє нам зберігати всю цю інформацію для вас та будувати з вами індивідуальну базу даних слів для самостійного навчання для легкого та економічного майбутнього використання. У межах кожної галузі окремі компанії мають свій унікальний та специфічний стиль написання, термінологію та переваги вибору слова, що є певним чином частиною вашого фірмового стилю. Ми враховуємо це щоразу, коли працюємо для вас, оскільки розуміємо, що один розмір підходить не всім.

Наші клієнти та ділові партнери очікують, що ми будемо максимально ретельно захищати особисту інформацію. Отже, на цьому шляху наші процеси забезпечують найвищу безпеку інформації та інформаційних аспектів. Ми дотримуємось усіх чинних законів про авторське право та інтелектуальну власність, а також будь-яких інших вказівок. Ніколи ми не будемо компрометувати довіру, розкриваючи приватну інформацію комусь, крім тих, хто має законну ділову ціль. На цьому тлі повна професійна конфіденційність є саморозумінням для нас, коли ми працюємо на найвищі західні стандарти адвоката, ми завжди можемо домовитись про офіційну угоду про конфіденційність, яка буде відповідати вашим критеріям.

Й у випадках, коли навіть швидке обслуговування недостатньо швидке, ось козир вашому рукаві, щоб отримати найвищу якість при надшвидкому повороті без стресу: AVALON Express, наш спеціальний сервіс пік – просто клацнути по кнопці миші, 24/7/365.
Електронна пошта: express@avalon-linguistic.com
Ми виконаємо точно у ваш термін. Будьте впевнені

Працюйте новими та потужними способами, відкривайте свій бізнес у світі та отримуйте всюди результат, де ви хочете бути!
Ми тут, щоби підтримати вашу місію та допомогти вам охопити аудиторію по всьому світу.

Електронна пошта: corporate@avalon-linguistic.com

                     

“Рішення, які надихають бізнес”