avalon

Часті запитання

Тут ви знайдете відповіді на найбільш актуальні питання.

Якими мовами ви можете надати мені послуги?

Ми працюємо для Вас з носіями мови, які володіють цими основними мовами:

Англійська (Британська та американська англійська)
німецька
французька
Іспанська
Iталійська
Українська 

Наш досвід поширюється, природно, на специфічні для країни й регіональні нюанси, основні діалекти, а також популярні зміни та тенденції у повсякденному використанні мови.

Які різні види лінгвістичних послуг ви надаєте?

Наші спеціалізовані служби складаються з чотирьох груп (детальніше див.«Наші послуги»):

(1) Написання:
– Правові та академічні написання
– Написання ділових текстів
– Рерайтинг
– Копірайтинг
– Креативна писемність
– Журналістське написання

(2) Переклад:
– Загальні переклади
– Правові та адміністративні
– Бізнес та фінанси
– Технічний і науковий
– Літературні переклади
– Локалізації
– Транскреація

(3) Редагування:
– Редагування проєкт
– Змістовне редагування
– Стилістичне редагування
– Копіредагування
– Редагування кінцевого продукту

(4) Коректування:
– Граматичні й синтаксичні помилки й аномалії
– Друкарські, орфографічні або розділові помилки
– Лексичні повторення або упущення
– Помилки цитування та речення
– Форматування та верстка

Як я можу отримати цінову пропозицію за моїм проєктом?

Просто заповніть форму запиту на нашій сторінці «Ціноутворення послуг», на сторінці «Отримати безкоштовну консультацію», або ви можете використовувати будь-які з форм на наших різних сторінках цього сайту. Ми повернемося до вас швидко.

Як надіслати документи для мого проєкту?

З усіма доступними формами запиту на цьому сайті ви можете безпосередньо й безпечно завантажувати файли й документи. Крім того, ви можете надіслати їх, як вкладення електронної пошти.

Як замовити проєктні роботи та доручити вам?

Якщо у вас вже є пропозиція від нас, ви можете підтвердити це на сторінці «Підтвердити пропозицію» і «Оплатити». В іншому випадку ви можете спочатку запитати розцінки або, якщо ви все ще впевнені в усьому, скористайтеся однією з форм на цьому сайті або надішліть нам електронного листа, щоб відразу проінструктувати нас.

Чи є інформація, яку я надаю вам конфіденційною?

Так, це, безперечно, конфіденційно. Наші клієнти та бізнес-партнери очікують, що ми захищаємо особисту інформацію під час наших процесів з обережністю. Отже, наші процеси забезпечують найвищу безпеку інформації та повну професійну конфіденційність відповідно до кращої практики західних стандартів адвоката.Також, ми можемо в будь-який час підписати між нами офіційну угоду про конфіденційність/нерозголошення.

Як я можу заплатити за проєктні роботи?

Для Вашої зручності ми створили сторінку «Затвердити пропозицію й оплатити» на цьому сайті. Це центральне безпечне місце, де ви можете легко й безпечно ухвалити вашу пропозицію і здійснити оплату за роботу над проєкт усіма популярними способами оплати.
Це має бути простим, безпечним і практичним

Чи безпечний ваш процес оплати?

Для забезпечення безпеки Ваших платежів та даних робиться все, що в можливості людських сил.
Протокол SSL використовується для шифрування інформації на цьому веб-сайті. Ви можете перевірити його в адресному рядку, де ви знайдете символ замка і «https://» перед нашою веб-адресою avalon-linguistic.com.
Усі платежі або трансакції обробляються через безпечний і надійний платіжний шлюз.
Крім того, 3D Secure, технологія, яка використовується більшістю банків зараз, створює захищений пароль для кожної онлайн транзакції й забезпечує додатковий рівень безпеки з допомогою ідентифікації особи.
Це повністю відповідає вимогам Європейської директиви про сувору аутентифікацію клієнтів (SCA) відповідно до другої Директиви про платіжні послуги (PSD2).

Як і коли я отримаю вашу роботу?

Після того, як наша робота з вашого проєкт в погоджені терміни завершена і пройшла остаточний контроль якості тут, менеджер проєкт підпише. Ми тоді миттєво повідомимо вас електронною поштою з усіма файлами, що додаються.

Який ваш сертифікат точності?

Для роботи перекладу, Сертифікація точності перекладу офіційно підтверджує, що представлений оригінальний документ був перекладений нашими кваліфікованими й досвідченими професійними перекладачами, і що перекладений текст, на наші знання й ми вважаємо, є точний і істинний переклад оригінального документа.

Для написання, редагування та коректури, Сертифікат професійної точності підтверджує, що вся проєктна робота була виконана нашими кваліфікованими й досвідченими лінгвістами, з належною ретельністю, що результат відповідає нашим внутрішнім параметрам якості й, наскільки ми знаємо і вважаємо, також є професійною і відповідає найвищим чинним галузевим стандартам.

Чи можу я бути впевнений, що ви вкладетесь у погоджені терміни?

Так, ви можете відпочивати й покладатися на нас, що ми виконаємо у погоджені терміни. Швидке зростання цифрової економіки й гіпер пов’язаний «завжди сучасний»світ, у якому ми живемо, сьогодні потребують швидших, кращих та ефективніших професійних лінгвістичних послуг, ніж будь-коли раніше. Швидкий розвиток цифрової економіки та гіпер пов’язаний світ «завжди на зв’язку», у якому ми живемо сьогодні, вимагають більш швидкого, кращого й ефективного професійного лінгвістичного обслуговування, ніж будь-коли.
Відповідно до нашої філософії задоволеності клієнтів і якості, для нас у кінцевому підсумку життєво важливо, щоб ми виконували з точністю в будь-яких обставинах і завжди точно так, як ми говоримо: «Точно.Під час.Кожен раз.Гарантовано». Наш послужний список на 100 %, і ви можете розраховувати на те, що ми також виконаємо у ваш термін!

Ви допоможете мені точно в моєму часовому поясі?

AVALON є міжнародною компанією і працює в глобальному середовищі. Бізнес ніколи не спить, ні в наших клієнтів, ні в нас самих. Завдяки своїй організації й структурним можливостям ми готові обслуговувати вас, де б ви не були, у якому б часовому поясі ви не розташувалися: Грінвіч час 0, Східний часовий пояс, Тихоокеанський, Центральний або Атлантичний часовий пояс… Для нас це не має значення, і ви можете бути впевнені, що ми дійсно можемо надати вам послуги саме у ваш час.

Чи можете ви виконувати проєктні роботи вночі/у вихідні/на свята, якщо це необхідно?

Ми дійсно можемо обслуговувати вас поза межами жорсткого графіка ‘з 9 до 5’. Як бізнес дійсно ніколи не стоїть на місці, і ми відкриті для бізнесу навколо «всіх Годинників» – у всіх часових поясах це так сказати, – ’24/7/365′ це не просто гасло, швидше це концепція і програма сама собою.
Отже, незалежно, якщо це в будь-який час ночі, у вихідні або у свята в будь-якому куточку світу, ми будемо працювати для наших клієнтів.в.

Мені потрібна була б робота майже миттєво-ви пропонуєте термінову послугу?

AVALON Експресце відповідь на ваше запитання щодо дуже чутливого часу, а також до вкрай актуальних або, навіть, миттєвих запитів.
Експрес-операція буде піклуватися про це, організовувати й надавати необхідні й доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.
Може бути невелика доплата, див. сторінку «Стандартні тарифи-подробиці» й ми сповістимо вам про це в нашій пропозиції.
Email для замовлення: express@avalon-linguistic.com

Ви працюєте в якості агенції?

Ні, ми точно і з поважних причин не працюємо як агент.
Для досягнення та підтримання наших стандартів якості просто не було б достатньо, щоб передати проєкти чи частини проєктних робіт будь-кому іншому, що розташовані поза нашим фактичним контролем.
Ми швидше вирішили, що ми повинні володіти всім процесом, і тому виключно працювати з власним персоналом та командами. Єдиний внесок ззовні надходить від надійних партнерів, коли в конкретних сценаріях нам можуть знадобитися експертні знання, яких ми не маємо між собою або для місцевих чи регіональних знань на місцях у деяких країнах.

Хто буде працювати над моїм проєктом?

Кожен проєкт доручається висококваліфікованому досвіченому окремому лінгвістові або структурованій команді, які є майстрами у відповідній галузі.
Отже, наші лінгвістичні служби укомплектовані висококваліфікованими фахівцями лінгвістики з перевіреним досвідом. Вони мають солідну освіту й наукові ступені, і вони є головними носіями мови, до якої вони перекладаються, або в якої вони пишуть, редагують або коригують.
Тільки найкращі для кращих результатів проєкту

Чи буде у мене Контактна особа для зв’язку по моєму проєкту?

Дійсно, ви завжди будете мати призначеного координатора для спілкування з нами, хто знає вас, ваш проєкт і відповідну інформацію й обставини, пов’язані з ним.
Як правило, це менеджер проєкту, який проведе вас через весь процес, координуватиме й повідомлятиме все, щоби забезпечити безперебійну роботу й успішний результат вашої діяльності.

У мене є тільки одне невелике завдання однієї стандартної сторінки-ви берете мінімальну платню?

За нашими високими стандартами ділової етики ми віримо в справедливість у бізнесі. Це означає прозорі вигідні ціни без плати за установку, немає мінімальних витрат або прихованих витрат, без дрібного шрифту.
Хоча ми звикли працювати на дуже великих і складних довгострокових проєктах, ми будемо раді принести таку ж продуктивність і увагу на малі проєкти, які ми також цінуємо так само.
Зрозуміло й чітко, немає проєкту, який ми вважаємо «занадто малим», і немає мінімальної платні або нічого подібного з нами.

Чи пропонуєте ви особливі послуги для корпоративних клієнтів?

Ми вважаємо, що для наших корпоративних клієнтів і підприємств-замовників вкрай важливо отримувати знання, поради, підтримку і пріоритетну увагу в найефективніший і прямий спосіб.
Як наш корпоративний клієнт ви отримаєте преміум персональний сервіс і консультування з досвіченим керівником корпоративного проєкту протягом усього життєвого циклу вашого(их) проєкту(ів) і вашої співпраці з нами.
Це означає, що у всіх ваших відносинах із нами є тільки одна Центральна Контактна точка для вашої компанії.
Електронна пошта: corporate@avalon-linguistic.com

Чому я повинен стати членом вашого AVALON Клубу?

Перебування в клубі просто розумне, тому що ви знайдете привабливі бонуси за лояльність і вигідні умови, доступні тільки членам клубу. Ви можете скористатися ексклюзивними спеціальними пропозиціями, угодами й промоакціями, які забезпечать вам більше наших надійних лінгвістичних послуг за зниженими цінами, які будуть економити вам реальні гроші. Приєднатися швидко, легко і безкоштовно.

Що ваша 100% гарантія задоволеності клієнтів тягне за собою?

Якість лежить в основі всього, що ми робимо в нашій повсякденній діяльності. Це наша унікальна точка продажу, наша відмітна риса й наша найкраща політика.
Якщо Ви коли-небудь будете не повністю задоволені нашою роботою, Ви можете скористатися «100% гарантія задоволеності AVALON» https://avalon-linguistic.com/proven-quality/, яка поширюється на кожен окремий проєкт.
Наша гарантія проста й в точності відповідає тому, що ми говоримо – без прихованого дрібного шрифту й без хитрощів:
просто зв’яжіться з нами протягом 14 днів після завершення проєкту й повідомте нам, у чому саме полягає проблема. Ми розглянемо її та відповімо вам протягом 24 годин з пропонованим рішенням, і продовжимо працювати з вами для розв’язання ваших проблем.
Тільки тоді, коли ви будете повністю задоволені результатом, ми зупинимося.

Можливо, у вас є більше питань, ніж згадувалося вище? Просто дайте нам повідомлення, і ми повернемося до вас.
Ви також можете прочитати наш блог або слідкувати за нами у соціальних мережах.