avalon

 

Політика Конфіденційності 

 

 

AVALON Linguistic Ltd. є власником веб-сайту, на який йдеться в наступних положеннях. Обробка персональних даних в результаті ознайомлення, перегляду та використання нашого веб-сайту https://avalon-linguistic.com/ (далі – Веб-сайт) та наданих ним послуг регулюється цією політикою конфіденційності.

(1) Характер збору персональних даних

Користувачі можуть надати лінгвістичній підтримці AVALON Linguistic, як контролеру, особисту інформацію та дані, що стосуються них, такі як їх ім’я, IP-адреса, дані про з’єднання та дані браузера та електронна адреса. Деякі особисті дані є обов’язковими, а інші – необов’язковими, щоб отримати доступ до певних послуг, пропонованих на Веб-сайті, або таких як форми контактів та запитів та інформаційні бюлетені. Вам повідомляється, чи є дані обов’язковими або необов’язковими на момент збору за допомогою зірочки. Якщо користувач вирішить не надавати персональні дані, що є обов’язковим, мовна підтримка AVALON Linguistic не зможе відповісти на запит користувача.

(2) Мета збору даних

Збір, зберігання та обробка цієї особистої інформації та даних в основному використовується:
• щоб мовна підтримка AVALON Linguistic відповідала на запити користувачів Веб-сайту
• керувати та покращувати відносини між лінгвістичною підтримкою AVALON Linguistic та її користувачами
• сприяти належному функціонуванню Веб-сайту
• надсилати користувачам відповідь на їх запит, повідомлення, пропозиції та публікації від Лінгвістичної підтримки AVALON Lunguistic
в процесі управління комерційними відносинами між лінгвістичною підтримкою AVALON Linguistic та її користувачами
 дозволити мовній підтримці AVALON Linguistic виконувати свої юридичні та регуляторні зобов’язання, а саме щодо безпеки.

(3) Одержувачі даних

Дані можуть бути надані та/або передані, на заміну оплати або безкоштовно, третім сторонам, договірним чином пов’язаним з лінгвістичною підтримкою AVALON Linguistic, для виконання підрядних завдань, необхідних для управління Веб-сайтом для логістичних цілей, не вимагаючи, щоб користувачі давали свою згоду. У разі будь-якого доведеного порушення законних чи нормативних положень ця інформація може бути предметом повідомлення у відповідь на чіткий та обґрунтований запит судових органів.

(4) Період утримання

Персональні дані та/або інформація зберігається протягом тривалості комерційних відносин та після її закінчення протягом максимум трьох років після закінчення комерційних відносин, за винятком випадків, коли зобов’язання щодо архівації вимагаються законодавством, або з доказових цілей або зобов’язань з бухгалтерського обліку, протягом періоду, що не перевищує дієвих встановлених законом строків давності.

(5) Здійснення прав

Відповідно до регламенту захисту даних, кожен має право на доступ, обробку, виправлення, обмеження, видалення та, за необхідності, передачу своїх даних, а також право на заперечення, потенційно що підлягає законним та переконливим причинам, до обробки персональної інформації та дані щодо них, які вони можуть використовувати у будь-який час, надіславши на адресу офісу:

AVALON Linguistic
128 City Road
London EC1V 2NX
United Kingdom

Або надіславши електронний лист на адресу: hello@avalon-linguistic.com 

Користувачі можуть також підготувати інструкції щодо того, як слід обробляти їхні персональні дані після смерті. Ці права можуть бути здійснені в особистому просторі на Веб-сайті https://avalon-linguistic.com/, увійшовши за допомогою електронної адреси та пароля, введених під час реєстрації. Нарешті, користувачі мають право подати скаргу до наглядового органу.

З міркувань безпеки та щоб уникнути будь-якого шахрайського запиту, ми можемо попросити підтвердження особи, щоб відповісти на запит користувача. Це підтвердження ідентичності буде знищено, коли запит буде оброблений.

(6) Передача даних за межами юрисдикції Європейського Союзу

Оскільки частина наших партнерів знаходиться за межами Європейського Союзу, дані, зібрані в цих випадках, можуть бути передані країнам, що не є членами Європейського Союзу, законодавство про захист персональних даних відрізняється від законодавства Європейського Союзу. Якщо країни-одержувачі не забезпечують рівень захисту даних, рівний такому, що є в Європейському Союзі, лінгвістична підтримка AVALON Linguistic повинна взяти на себе зобов’язання отримати всі відповідні гарантії, або на основі рішення про адекватність, або за відсутності такого рішення, на основі відповідного гарантії, укладені шляхом надсилання копії обов’язкових внутрішніх правил, прийнятих стандартних договірних положень, кодексу поведінки або механізму сертифікації, належним чином затвердженого відповідним органом.

(Остання зміна: 29 грудня 2020 року)