avalon
Лише найкращі носії мови для найкращого написання, перекладу та редагування

 

Точність людської компетенції та досвіду плюс потужність технологічних інновацій:
Професіонали, яким можна довіряти

 

Наші лінгвістичні послуги надаються лінгвістами з перевіреною репутацією передового досвіду. Фахівці, які працюють із нами, мають гарну освіту та ступінь підвищення кваліфікації, є основними носіями мови, на яку вони перекладають або якою вони пишуть, редагують або коректують, і вони або вже добре розбираються в темі, або швидко проводять ретельне дослідження, щоб ознайомитися з нею й набути знання. Вони гарантують, що конкретні слова й широкі поняття будуть належним чином доведені до відома ринку за будь-яких обставин.

Усі члени команди AVALON – досвідчені професіонали, які розуміють, що знання важливі для майбутнього. Ми знаємо, що постійно з’являються можливості для поліпшення знань, продуктивності і якості, і в основі AVALON лежить наша мета – знаходити й використовувати ці можливості на кожному кроці.
Вочевидь, дуже корисно, що ми маємо правильну суміш перевірених часом ветеранів галузі, зрілих практиків та молодих талантів, таких як свіжі випускники університету та початківці кар’єри між нами. Навчання, один від одного й разом, бажання розвивати наші особисті, командні та корпоративні здібності ніколи не зупиняються.
Час суто людської роботи в лінгвістичних службах, можливо з невеликою часткою механічного перекладу та деяких більш-менш корисних програмних продуктів, давно минув. Отже, ми використовуємо новітні передові технології та доступні спрощені робочі процеси, оптимізацію процесів для підвищення функціональності, а також для того, щоб наші співробітники могли виконувати свої обов’язки й відповідати вимогам сучасного динамічного глобального світу послуг. Це значно зменшує час і витрати, водночас значно покращуючи якість.

Як інноваційний постачальник лінгвістичних послуг, ми стоїмо на передньому краї, а наші команди лінгвістів та співробітників, що працюють у стратегічних регіонах Європи, перебуваємо в авангарді тенденцій локалізації та культурної точності.

 

 “Сила добрих людей”