avalon
Вітаємо, і Ласкаво просимо! Ми AVALON,
місце першокласної професійної лінгвістичної підтримки із широким спектром послуг,
які ви можете зручно замовити й отримати в інтернеті

Ви можете розраховувати на нас, від оригінальної ідеї й написання першого слова на порожньому екрані до цілісного остаточного тексту, закінчуючи експертним перекладом й повним редагуванням, а також підготування до видавничої діяльності.

Ми є групою лінгвістичних ентузіастів, які вірять у силу спілкування, якість сервісу і справедливість у бізнесі.
Попри проблеми, що постають перед нами, як компанії що зростає, ми все ще встигаємо зберегти практичний менталітет у цьому процесі.
Хоча ми в деякому сенсі стали експертами в співпраці з корпоративними клієнтами, працюючи час від часу навіть для найбільших компаній у світі, ми ніколи не будемо відчувати себе «занадто великими», щоб привернути таку ж саму увагу і продуктивність до наших приватних клієнтів, яких ми так само цінуємо.

Ми віримо, що ми достатньо великі, щоб мати всю необхідну експертизу, але також достатньо малі, щоб мати достатньо часу для догляду за кожним клієнтом окремо.

Це позиціювання є особливо важливим у швидко розвинутих галузях, таких, як лінгвістична індустрія, яка перетворилася у серйозний, великий, глобальний бізнес. За наявності вільного доступу до інтернету, сучасна лінгвістична індустрія швидко розбудувалась на величезний глобальний ринок для аутсорсингу лінгвістичних послуг і технологій, які досягли 62.6 мільярдів доларів США у 2021 році. Оскільки потреба в глобальних комунікаціях продовжує зростати згідно з темпами розвитку міжнародного бізнесу, лінгвістичні послуги стають більш популярними. За прогнозами ринок ще більше зростатиме до 96 мільярдів доларів США до 2027 року. Ми пишаємося тим, що є міцно затвердженим гравцем у цій галузі, яка зараз є перспективною  у світі великого бізнесу.

У всякому разі, у постійному прагненні підвищувати стандарти якості та ефективності, впроваджувати інновації й підіймати індустрію у цілому ми добре підготувалися до цього завдання. Ми залишаємось відданими нашому зобов’язанню зробити свій внесок у поліпшення лінгвістичного бізнесу, щоб отримати відчутний досвід для кожного з наших клієнтів.

Водночас, стрімкий розвиток цифрової економіки сьогодні вимагає  швидкого, кращого й більш ефективного лінгвістичного сервісу, ніж будь-коли раніше, від якого залежать сьогоднішні підприємства для того, щоб бути успішними проти конкурентів на міжнародних ринках і для досягнення глобального зростання доходів.
Сьогоденний світ насправді докорінно змінив потреби та очікування клієнтів.
В AVALON ми визнали це й порушили застарілі перекладацькі та агентські моделі з допомогою використання наших онлайнових і мобільних рішень для підвищення ефективності персоналу, які забезпечують великомасштабне надання професійних лінгвістичних послуг на вимогу.

Завдяки плавному поєднанню підприємств і приватних осіб із нашими лінгвістами через нашу систему підтримки, ми допомагаємо зруйнувати мовні бар’єри між підприємствами та їхніми клієнтами, а також серед людей, у різних країнах і, навіть націях.
AVALON є міжнародною компанією, але, водночас, і дуже гнучкою. Саме в таких умовах наші люди можуть розвиватися й робити свій внесок.
Всякий раз, коли з’являються нові можливості або труднощі, ми можемо пристосуватися, взяти участь і розвиватися відповідно до поставлених завдань.
Ви потребуєте якісної професійної лінгвістичної підтримки?
Ви шукаєте першокласне індивідуальне обслуговування, яке не має собі рівних?
Ви бажаєте, щоб процес був простим і гладким?
Ви бажаєте прозорі вигідні ціни без плати за установку, мінімальних або прихованих витрат?
Ви бажаєте отримати роботу над проєктом вчасно й без проблем?

Зазвичай, ви бажаєте все це. Ну, ось виграшна ідея: ця платформа є вашим розумним рішенням, оскільки вона має в одному місці й на кінчиках ваших пальців абсолютно все, що вам потрібно. AVALON – це ваша універсальна крамниця лінгвістичних послуг кращої якості, сервісу і вартості. Усього кілька кліків миші, щоб ми почали, і ваш проєкт вже в процесі виконання. Ми впевнені, що вам це сподобається.

Ми запрошуємо Вас отримати безкоштовну консультацію або зробити запит на безкоштовну миттєву пропозицію, а також зв’язатися з нами безпосередньо.
Ми будемо раді почути вас найближчим часом і разом визначити, як ми можемо краще допомогти вам.

  “Ми завжди працюємо над тим, щоб зробити бізнес мовної служби кращим